Trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej Punta Cana Village/West Side Village Punta Cana, Punta Cana/Bavaro

210 600 USD
Typ nieruchomości: Apartment/mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
108.00
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
2

Udogodnienia

  • Basen
  • Bezprzewodowy internet
  • Blisko morza
  • Garaż / parking

Opis

Trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. W sąsiedztwie lotniska Punta Cana znajduje się mini miasteczko, dopracowane ze szczegółami w każdym calu. Miejsce stworzone do idealnego życia z całym zapleczem gastronomicznym, kulturalnym i usługowym. Do tego bardzo bezpieczne. W sąsiedztwie nowo otwartego centrum handlowego Blue Mall w ciągu dwóch lat zrealizowany będzie kolejny projekt – West Side Village. Wszyscy właściciele nieruchomości nabywają prawo do posiadania karnetu do Punta Cana Resort, gdzie znajduje się przepiękna plaża Playa Blanca, stadnina koni, park ekologiczny Ojos Indigenas z jeziorkami o krystalicznej wodzie, marina z restauracjami, etc. Znając dotychczasową renomę spółki, można mieć pewność jakości i terminowości wykonania. W kompleksie będzie na dachu znajdował się basen dla mieszkańców, całodobowa ochrona, parking, a reszta udogodnień jest w najbliższej okolicy.
Planowany termin zakończenia budowy początek 2020 roku.
Rezerwacja tylko 5000 USD, następnie 10% z uwzględnieniem opłaty rezerwacyjnej podczas podpisania umowy, kolejne 40% podczas budowy, a 50% przy odbiorze.
Projekt objęty 15-letnim zwolnieniem od podatku od nieruchomości. Dodatkowo brak transfer tax (odpowiednik polskiego PCC) w wysokości 3% wartości nieruchomości.
Deweloper jest częścią potężnego holdingu Grupo Punta Cana (m.in. właściciele międzynarodowego portu lotniczego Punta Cana), przez co jest jedną z najbardziej zaufanych firm w Dominikanie.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Rico Estate