Trzypokojowe mieszkanie w nowym projekcie – bardzo atrakcyjna cena Bavaro, Punta Cana/Bavaro

199 000 USD
Na sprzedaż
Typ nieruchomości: Apartment/mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
125
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
2

Udogodnienia

  • Basen
  • Blisko morza
  • Garaż / parking
  • Siłownia

Opis

Bardzo funkcjonalne mieszkanie w nowym projekcie renomowanego dewelopera.
Trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 125 m.kw. (w tym ponad 109 m.kw. powierzchni mieszkalnej). Projekt znajduje się naprzeciwko wjazdu do hotelu Lopesan, zatem posiada bardzo dobrą lokalizację względem centrum handlowego Palma Real oraz bliskość obwodnicy Bavaro.
Dodatkowo na terenie kompleksu Reserva Real znajdować się będą punkty gastronomiczne i usługowe. Każdy właściciel jest członkiem Club Playa Coral. Dzięki temu ma darmowy transport meleksem na plażę (dojazd 5 minut), gdzie znajduje się klub plażowy z basenem na dachu, restauracją i siłownią. A to wszystko w pięknej scenerii białej plaży Bavaro w sąsiedztwie hoteli Lopesan i Melia.
Planowany termin ukończenia – lipiec 2021. Rezerwacja tylko 5000 USD, następnie 20% podczas podpisania kontraktu. Reszta płatna w ratach podczas budowy. Oferta bardzo polecana w stosunku cena/jakość. Zakupując w tym projekcie, właściciel otrzymuje 15.letnie zwolnienie z podatku od nieruchomości oraz nie płaci odpowiednika PCC (transfer tax) w wysokości 3% wartości nieruchomości.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Rico Estate