Trzypokojowe mieszkanie przy obwodnicy Bavaro w super cenie Bavaro, Punta Cana/Bavaro

95 000 USD
Typ nieruchomości: Apartment/mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
84
Pokoje
3
Sypialnie
2
Łazienki
3

Udogodnienia

  • Basen
  • Garaż / parking
  • Kort tenisowy
  • Ogród
  • Siłownia

Opis

Jedna z najciekawszych propozycji deweloperskich w Bavaro w stosunku cena/lokalizacja/jakość.
Kolejny projekt uznanego dewelopera. Tym razem idealna propozycja dla osób chcących zainwestować w wynajem długoterminowy lub zamieszkać w Bavaro. Kompleks Residencial Bavaro Garden znajdować się będzie zaraz przy wjeździe na teren Costa Bavaro od strony obwodnicy. Dzięki temu z jednej strony do każdego miejsca można dojechać w 10 minut, a z drugiej strony jest na tyle oddalone, że nie słychać ruchu drogowego.
Dodatkowo osiedle Costa Bavaro ma drugą bramę na wysokości hotelu Lopesan, zatem również bardzo blisko mieszkańcy mają do dzielnicy Los Corales, jak i na plażę przy wspomnianym hotelu (mieszkańcy otrzymują specjalną przepustkę na tę część plaży). W bezpośrednim sąsiedztwie projektu znajdują się korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, place zabaw dla dzieci. Wszystkie te miejsca są bezpłatne dla mieszkańców. Dodatkowo znajduje się budynek usługowy z biurami, barem, restauracją i przedszkolem. Planowany czynsz na poziomie ok.150 USD/miesięcznie, co jest bardzo niską kwotą jak na tutejsze warunki. Na terenie kompleksu również będą znajdować się dwa baseny i siłownia dla mieszkańców oraz całodobowa ochrona. Do mieszkania w cenie przynależą dwa miejsce postojowe.
Bardzo bezpieczny i atrakcyjny system płatności: rezerwacja tylko 1000 USD, podpisanie umowy 10%, następnie 20% rozłożone na czas budowy, a reszta 70% dopiero przy zakończeniu projektu! Planowany termin ukończenia inwestycji marzec 2022.
Inwestycja objęta programem zwolnienia z tytułu podatku od nieruchomości na okres 15. lat dla pierwszego właściciela.
Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w Bavaro w przystępnej cenie i bardzo dobrej lokalizacji.
Obecna cena dla rezerwacji do 31.01.2020.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Rico Estate