Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na M. Karaibskie przy białej plaży Bayahibe, La Romana

168 890 USD
Typ nieruchomości: Apartment/mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
60.78
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1

Udogodnienia

  • Basen
  • Blisko morza
  • Klimatyzacja
  • Z widokiem na morze

Opis

Jeden z najciekawszych obecnie projektów na rynku!
Przy śnieżnobiałej plaży powstaje ekskluzywny project Aqua Esmeralda.
Teren znajduje się pomiędzy hotelami Be Live Collection Canoa, a Cadaques w dzielnicy Dominicus. Okolica słynie z jednej z najpiękniejszych plaż na całych Karaibach! Ta część Dominikany słynie z bardzo spokojnego morza i cieplejszej wody w okresie zimowym.
Bardzo korzystne warunki płatności. Rezerwacja 10 000 USD. Następnie podczas podpisania umowy płatność 20%, a podczas trwania budowy kolejne 30% pomniejszone o pierwsze wpisowe. Ostatnia część w wysokości 50% płatna dopiero przy odbiorze mieszkania.
W marcu 2020 rusza budowa pierwszych dwóch budynków, następnie rozpocznie się etap budowy kolejnych. Każda część inwestycji ma być budowana półtora roku. Nieruchomość ze specjalnym zwolnieniem od podatku od nieruchomości na okres 15. lat.
Mieszkańcy mają wyłączność na korzystanie z basenu przy samej plaży oraz całego klubu plażowego. Co godzinę będzie jeździł darmowy meleks do centrum Bayahibe.
Prezentowane mieszkanie ma 60.78 m.kw. powierzchni oraz taras o powierzchni 20.27 m.kw. Całość zaprojektowana tak, że wszystkie mieszkania mają otwarty lub boczny widok na Morze Karaibskie.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Rico Estate