Działka budowlana pod dom jednorodzinny w ekskluzywnym projekcie Punta Cana Village Punta Cana, Punta Cana/Bavaro

121 010 USD
Na sprzedaż
Typ nieruchomości: Działka

Wielkość

  • Powierzchnia działki: 691.49 M 2

Opis

Idealna działka pod budowę domu jednorodzinnego w prestiżowej lokalizacji – Punta Cana Village.
Punta Cana Village charakteryzuje się jednym z niewielu w Republice Dominikany planem zagospodarowania przestrzennego.
Wszystko jest w tym miasteczku dopracowane z dbałością o szczegóły. Wyznaczone działki na restauracje i inne punkty usługowe, klinikę medyczną, place zabaw, boiska, biurowce, etc.
Wszystko w sąsiedztwie najważniejszego lotniska w kraju – międzynarodowego portu lotniczego Punta Cana. Cały projekt (wraz z lotniskiem) Punta Cana należy do holdingu Grupo Punta Cana i na jego terenie znajduje się również centrum handlowe Blue Mall, renomowana szkoła, przedszkole oraz inne placówki.
Każdy mieszkaniec jest członkiem elitarnego klubu Punta Cana, dzięki czemu bez opłat może korzystać ze śnieżnobiałej plaży Playa Blanca oraz posiada szereg zniżek w Punta Cana Resort (jazda konna, park ekologiczny Ojos Indigenas, restauracje, etc.)
Sąsiedztwo bogatych osób, willi o niecodziennej architekturze oraz jedno z najbezpiecznych miejsc w Dominikanie, sprawia że Punta Cana Village to marzenie dla wielu osób do zamieszkania.

Płatność rozłożona na 10 miesięcy. Brak transfer tax (odpowiednik PCC) w wysokości 3%. Nieruchomość objęta zwolnieniem od padatku od nieruchomośći dla pierwszego właściciela na okres 15. lat (wraz z ewentualną zabudową domem). Dodatkowo pomagamy w projekcie i budowie wymarzonego domu. Do działki doprowadzone wszystkie media oraz droga asfaltowa.
Naszym zdaniem jedna z najlepszych opcji w Dominikanie dla osób szukających miejsca na wspaniały dom.

Posiadamy w sumie ok. 30 działek z tej oferty o powierzchni od 691 do 811 m.kw. Wszystkie są w przedziale tylko 175 – 185 USD/m.kw.
Zdjęcia przedstawiają część restauracyjną Punta Cana Village oraz przykładowe wille do zbudowania na działce.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Rico Estate