Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej Punta Cana Village/Green One II Punta Cana, Punta Cana/Bavaro

148 052 USD
Na sprzedaż
Typ nieruchomości: Apartment/mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
81.56
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1.5

Udogodnienia

  • Basen
  • Blisko morza
  • Garaż / parking
  • Klimatyzacja
  • Siłownia

Opis

Kontynuacja projektu Green One.
Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. W sąsiedztwie lotniska Punta Cana znajduje się mini miasteczko, dopracowane ze szczegółami w każdym calu. Miejsce stworzone do idealnego życia z całym zapleczem gastronomicznym, kulturalnym i usługowym (m.in. centrum handlowe Blue Mall). Do tego bardzo bezpieczne. Wszyscy właściciele nieruchomości nabywają prawo do posiadania karnetu do Punta Cana Resort (kursuje m.in. darmowy bus), gdzie znajduje się przepiękna plaża Playa Blanca, stadnina koni, park ekologiczny Ojos Indigenas z jeziorkami o krystalicznej wodzie, marina z restauracjami, etc. Znając dotychczasową renomę spółki, można mieć pewność jakości i terminowości wykonania. W kompleksie będzie znajdować się m.in.: basen, siłownia, całodobowa ochrona, plac zabaw dla dzieci, podziemny parking. Reszta udogodnień jest w najbliższej okolicy.
Planowany termin zakończenia budowy marzec 2020 roku. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 72.29 m.kw. Dodatkowo posiada balkon i komórkę lokatorską.
Rezerwacja tylko 5000 USD, następnie 10% z uwzględnieniem opłaty rezerwacyjnej podczas podpisania umowy, kolejne 40% podczas budowy, a 50% przy odbiorze.
Projekt objęty 15-letnim zwolnieniem od podatku od nieruchomości. Dodatkowo brak transfer tax (odpowiednik polskiego PCC) w wysokości 3% wartości nieruchomości.
Deweloper jest częścią potężnego holdingu Grupo Punta Cana (m.in. właściciele międzynarodowego portu lotniczego Punta Cana), przez co jest jedną z najbardziej zaufanych firm w Dominikanie.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Rico Estate