Dwupokojowe mieszkanie w nowym projekcie w rewelacyjnej cenie Bavaro, Punta Cana/Bavaro

139 000 USD
Na sprzedaż
Typ nieruchomości: Apartment/mieszkanie
Powierzchnia (M 2)
78
Pokoje
2
Sypialnie
1
Łazienki
1

Udogodnienia

  • Basen
  • Blisko morza
  • Garaż / parking
  • Klimatyzacja
  • Siłownia

Opis

Bardzo funkcjonalne mieszkanie w nowym projekcie renomowanego dewelopera.
Dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 78 m.kw. (w tym ponad 57 m.kw. powierzchni mieszkalnej). Projekt znajduje się naprzeciwko wjazdu do hotelu Lopesan, zatem posiada bardzo dobrą lokalizację względem centrum handlowego Palma Real oraz bliskość obwodnicy Bavaro.
Dodatkowo na terenie kompleksu Reserva Real znajdować się będą punkty gastronomiczne i usługowe. Każdy właściciel jest członkiem Club Playa Coral. Dzięki temu ma darmowy transport meleksem na plażę (dojazd 5 minut), gdzie znajduje się klub plażowy z basenem na dachu, restauracją i siłownią. A to wszystko w pięknej scenerii białej plaży Bavaro w sąsiedztwie hoteli Lopesan i Melia.
Planowany termin ukończenia – lipiec 2021. Rezerwacja tylko 5000 USD, następnie 20% podczas podpisania kontraktu. Reszta płatna w ratach podczas budowy. Oferta bardzo polecana w stosunku cena/jakość. Zakupując w tym projekcie, właściciel otrzymuje 15.letnie zwolnienie z podatku od nieruchomości oraz nie płaci odpowiednika PCC (transfer tax) w wysokości 3% wartości nieruchomości.

Skontaktuj się ze sprzedającym

Rico Estate