View:
Udogodnienia: Blisko oceanu Clear

Świeże i przytulane apartamenty w uprzywilejowanej lokalizacji klubu golfowego Hard Rock w zatoce Cana oraz eksluzywnego klubu plażowego w otoczeniu piaszczystej plaży i ciepłej wody Morza Karaibskiego. To wyjątkowa okazja dla inwestorów poszukujących nieruchomości z dużym prawdopodobieństwem wzrostu wartości w różnych rejonach świata. Ulga podatkowa Confotur oznacza dla właściciela całkowite zwolnienie z podatku transferowego wynoszącego 3% wartości nieruchomości oraz zwolnienie z płatnego raz w roku podatku 1% od wartości nieruchomości przez okres aż 15 lat.

Zobacz szczegóły
Nieruchomość z dostępem do prywatnej plaży Bavaro, Punta Cana/Bavaro
149 369 USD

Zobacz szczegóły Powierzchnia - 54.38 M 2 Powierzchnia działki - 54.38 M 2

Idealne miejscy, żeby cieszyć się połączeniem tropikalnego, ekologicznego designu i kurortowego stylu życia. Mieszkańcy maja wyłączny dostęp do malowniczej plaży Arena Gorda. Odległość od miedzynarodowego lotniska wnosi 20 minut. Ulga podatkowa Confotur oznacza dla właściciela całkowite zwolnienie z podatku transferowego wynoszącego 3% wartości nieruchomości oraz zwolnienie z płatnego raz w roku podatku 1% od wartości nieruchomości przez okres aż 15 lat.

Zobacz szczegóły
Kompleks przy plazy Arena Gorda Bavaro, Punta Cana/Bavaro
220 299 USD

Zobacz szczegóły Powierzchnia - 64.47 M 2 Powierzchnia działki - 64.47 M 2

Kompleks został tak zaprojektowany, aby w pełni cieszyć się luksusem, komfortem i technologią. Jest on bardzo dobrze zlokalizowany w otoczeniu klubu golfowego Hard Rock oraz prywatnego Beach Clubu. Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością pięknego wybrzeża na Karaibach i plaży Arena Gorda oraz dogodną lokalizacja od miedzynarodowego lotniska Punta Cana które jest w odlegości 20 minut. Ulga podatkowa Confotur oznacza dla właściciela całkowite zwolnienie z podatku transferowego wynoszącego 3% wartości nieruchomości oraz zwolnienie z płatnego raz w roku podatku 1% od wartości nieruchomości przez okres aż 15 lat.

Zobacz szczegóły